20. listopadu 2024, 9:00–15:30

Jak v matematice rozvíjet dovednosti pro život

  • doc. RNDr. Eduard Fuchs, CSc.
  • RNDr. Eva Zelendová, Ph.D.

Číst více

29. dubna 2024, 14:00–16:15

Jak využít virtuální nástěnku ke tvorbě nového digitálního obsahu?

  • PaedDr. Štěpánka Vondrášková
DV W Z

Číst více

13. května 2024, 9:00–16:00

Strategie adaptace dítěte v MŠ

  • Mgr. Aneta Hřavová
UU

Číst více

16.4., 17.4., 23.4., 24.4., 14.30 - 19.00 , 20.5. 15.30. 19.30 on-line, 21.5,22.5.2024, 9.00 - 17.00 prezenčně, 19.6.2024 závěrečný seminář prezenčně, 9.00 - 14.00 hodin

Logopedický asistent - primární logopedická prevence ve školství (kombinovaná forma)

  • Mgr. Martina Křivková
  • Mgr. Lea Šafránková

Číst více

22. května 2024, 9:00–15:00

Strategie adaptace dítěte v MŠ

  • Mgr. Aneta Hřavová
UU

Číst více

I. část 17. a 18. 04. 2024 9-15h II. část 22. a 23.05. 2024 9-15

Profesní průprava zástupců ředitele

  • Mgr. Stanislav Kutálek

Číst více

18. dubna a 9. května 2024, vždy 8:30 - 15:00

Čtením a psaním ke kritickému myšlení

  • PhDr. Libor Kyncl
N

Číst více

22. května 2024, 09:00–14:30

Vzdělávání dětí cizinců v praxi mateřských škol

  • Mgr. Radana Mikšová

Číst více

24. května 2024, 09:00–12:00

Nebojme se digitálních kompetencí

  • Mgr. Jovanka Rybová
Z CS

Číst více

22.4.2024 – 18:30-20:15 + 24.4.2024 – 18:30-20:30

CODA.IO 2 pro mírně pokročilé - metodika výuky

  • Mgr. Milan Šatra
W Z CS

Číst více

13. května 2024, 15:00–18:00

Robotika s VEX 123

  • Mgr. Hana Hyksová, MBA
DV N Z CS

Číst více

22. 4. (14:00 - 17:00)

Rozvoj digitálních kompetencí na 1. stupni ZŠ

  • Mgr. Hana Kuciánová
N Z

Číst více

5. června 2024, 9:00–15:00

Deskové hry - 1. Postřehové deskové hry

  • Mgr. Jan Vodička

Číst více

termín bude upřesněn

Pedagogické diagnostikování na 1. stupni ZŠ

  • Mgr. Iveta Hudzietzová, Ph.D.

Číst více

28. května 2024, 9:00–12:30

Práce s traumatizovaným dítětem v MŠ

  • PhDr. Josef Mižigar
UU

Číst více

15.10. 2024 (9.00 - 15.30)

Práce se dřevem - polytechnická výchova

  • Samuel Fojtů

Číst více

23., 24. dubna 2024, 14., 15. května 2024 , 9.00 - 14.30 hodin

Profesní průprava zástupců ředitele

  • Mgr. Lubomír Pelech

Číst více

23. dubna 2024 Obecný úvod (16:00-20:00); 30. dubna 2024 Digitální kompetence v dějepisu (16:00-18:00); 07. května 2024 Práce s daty (16:00-18:00); 14. května 2024 Objevné cesty (16:00-18:00); 21. května 2024 Bádání – projektová výuka (16:00-18:00); 28. k

Rozvoj digitálních kompetencí v dějepisu

  • Mgr. Markéta Emmer Illová
W Z

Číst více

24. dubna a 2. května 2024, 15:00 - 18:45 online; 6. května a 13. května 2024, 15:30 - 19:15 online; 21. května 2024, 15:00 - 18:00 prezenčně KP Jihlava

Rozvoj informatického myšlení u žáků 1. stupně ZŠ - praktický kurz k nové informatice

  • Mgr. Miroslav Sláma
  • Mgr. Martin Mareš
Z CS

Číst více

28. května 2024, 09:00–15:30

Strategie adaptace dítěte v MŠ

  • Mgr. Marie Najmonová, Ph.D.
UU

Číst více