Nenechte si ujít konferenci zaměřenou na výměnu dobré praxe škol Pardubického kraje. Součástí akce budou workshopy, semináře a prostor pro sdílení, reflexi a vzájemné debaty.

Regionální konference je zaměřená na aktuální témata v rámci Strategie 2030+, propojování škol a odborníků, vzájemné sdílení a inspirace. Vytváří pedagogům prostředí pro sdílení, komunikaci, výměnu zkušeností a námětů na principu „učitelé sobě“, kdy učitelé nabízí dobrou praxi ostatním kolegům.


KDY: 20. září 2023

KDE: Krajský úřad Pardubického kraje, sál Jana Kašpara a krajské pracoviště NPI ČR Pardubice


Další informace a registrace

Program


Cena: 1680 Kč

Kapacita: 80 účastníků


Cíle festivalu:

  • Zprostředkovat výměnu dobré praxe a inspirace škol Pardubického kraje v tématu Kvalitní škola – kvalita vzdělávání.
  • Sebeprezentací dobré praxe umožnit daným školám a pedagogům jejich další rozvoj na bázi sdílení, komunikace s ostatními školami, výměny zkušeností a námětů.
  • Inspirovat školy a pedagogy, kteří chtějí měnit a posouvat svou výuku, pracovat na určitých tématech a nabídnout školám a pedagogům směry rozvoje opírající se o existující fungující praxe škol a pedagogů Pardubického kraje.
  • Propojit partnery podílející se na vzdělávání, jeho kvalitě a dalším formování, jako jsou NPI ČR, Pardubický kraj, ČŠI, Odbor školství Pardubického kraje, vybrané fakulty UP.

Další aktuality

26. září 2024

Jak lépe připravovat děti na život v digitální éře?

Cílem spolupráce Partnerství pro vzdělávání 2030+ a NPI je propojit klíčové experty a expertky při hledání cest, jak zlepšit digitální wellbeing dětí ve školním prostředí.

Číst více

25. září 2024

Švédské odborné vzdělávání přehledně

Evropské středisko pro rozvoj odborného vzdělávání vydalo sérii publikací o odborném vzdělávání ve Švédsku.

Číst více

12. září 2024

Podepsali jsme memorandum o spolupráci s organizací Elixír do škol

Ředitelé Ivo Jupa a Petra Prošková podepsali memorandum, aby mohly obě organizace lépe koordinovat aktivity zaměřené na profesní vzdělávání učitelů a na podporu motivace pedagogů k dalšímu vzdělávání.

Číst více

10. září 2024

Litva: co přinesla pilotáž externího hodnocení v odborném vzdělávání

Litva od roku 2022 postupně zavádí peer review jako formu externího hodnocení institucí odborného vzdělávání a přípravy. K jakým závěrům a doporučením dospěla v rámci pilotního projektu?

Číst více

04. září 2024

Ke spolupráci více tíhnou začínající učitelé i soukromé školy, ukazuje výzkum

Jak hodnotí čeští učitelé odborného vzdělávání spolupráci s vedením a kolegy? Spolupráce je celkově z hlediska postojů lépe přijímána na soukromých školách. Pozitivní postoj ke spolupráci s vedením mají především začínající učitelé.

Číst více