749 Výsledků hledání

3. dubna 2024 (15:00 - 18:00) , 8., 10., 15., 17., 22., 24., 29. dubna a 6. května 2024 (vždy 15:00 - 17:00)

Rozvoj digitálních kompetencí v zeměpise

  • Mgr. Miloš Bukáček
DV W Z

Číst více

4. 4. 2024 (1. část), 11. 4. 2024 (2. část) a 16. 5. 2024 (3. část), vždy v čase 9 - 15 hod

Pedagogické diagnostikování v mateřské škole

  • Mgr. Iva Škaloudová

Číst více

5.dubna od 17:00, 6. dubna od 9:00, 3. května od 17:00, 4. května od 9:00, 31. května od 17:00

Studium pedagogiky pro pedagogy VČ vykonávající dílčí přímou pedagog. činnost

  • Mgr. Jana Šimůnková
ZNV

Číst více

8.;9. dubna a 6. května 2024, vždy 9:00 - 15:00

Pedagogická diagnostika v mateřské škole

  • Mgr. Bc. Alena Kroupová

Číst více

ONLINE: 8. dubna 2024, 15:30 - 18:30; 10., 17. a 24. dubna 2024, 15:30 - 19:30; PREZENČNĚ 29. dubna 2024, 15:30 - 18:30; NPI ČR Praha a střední Čechy, Senovážné nám. 25, budova A

Rozvoj informatického myšlení u žáků 2. stupně ZŠ - praktický kurz k nové informatice

  • Ing. Pavel Šiktanc
DV Z

Číst více

8. dubna 2024, 17.00 - 21.00, 15., 22., 29.4.2024, 17.00 - 19.00, 6.5.2024, 17,00 - 19.00

Rozvoj digitálních kompetencí ve výtvarné výchově

  • Jitka Příhodová
Z CS

Číst více

Obecné digitální kompetence: 09. 04. 2024 (15.00 - 19.00); Rozvoj digitálních kompetencí na 1. stupni ZŠ: 15. 04. 2024, 23. 04. 2024, 30. 04. 2024, 07. 05. 2024, 14.05. 2024, 21. 05. 2024 (15.00 - 17.00)

Rozvoj digitálních kompetencí na 1. stupni ZŠ

  • Mgr. Daniel Janata
N Z CS

Číst více

od 11. dubna online, dále bude upřesněno, poslední lekce prezenčně ve Zlíne (vždy od 14:00)

Rozvoj informatického myšlení u žáků 2. stupně ZŠ - praktický kurz k nové informatice

  • Mgr. Lenka Ševčíková
Z

Číst více

16.4., 17.4., 23.4., 24.4., 14.30 - 19.00 , 20.5. 15.30. 19.30 on-line, 21.5,22.5.2024, 9.00 - 17.00 prezenčně, 19.6.2024 závěrečný seminář prezenčně, 9.00 - 14.00 hodin

Logopedický asistent - primární logopedická prevence ve školství (kombinovaná forma)

  • Mgr. Martina Křivková
  • Mgr. Lea Šafránková

Číst více

I. část 17. a 18. 04. 2024 9-15h II. část 22. a 23.05. 2024 9-15

Profesní průprava zástupců ředitele

  • Mgr. Stanislav Kutálek

Číst více

18. dubna a 9. května 2024, vždy 8:30 - 15:00

Čtením a psaním ke kritickému myšlení

  • PhDr. Libor Kyncl
N

Číst více

22.4.2024 – 18:30-20:15 + 24.4.2024 – 18:30-20:30

CODA.IO 2 pro mírně pokročilé - metodika výuky

  • Mgr. Milan Šatra
W Z CS

Číst více

22. 4. (14:00 - 17:00)

Rozvoj digitálních kompetencí na 1. stupni ZŠ

  • Mgr. Hana Kuciánová
N Z

Číst více

23., 24. dubna 2024, 14., 15. května 2024 , 9.00 - 14.30 hodin

Profesní průprava zástupců ředitele

  • Mgr. Lubomír Pelech

Číst více

23. dubna 2024 Obecný úvod (16:00-20:00); 30. dubna 2024 Digitální kompetence v dějepisu (16:00-18:00); 07. května 2024 Práce s daty (16:00-18:00); 14. května 2024 Objevné cesty (16:00-18:00); 21. května 2024 Bádání – projektová výuka (16:00-18:00); 28. k

Rozvoj digitálních kompetencí v dějepisu

  • Mgr. Markéta Emmer Illová
W Z

Číst více

24. dubna 2024, 16:00–17:30

DIGI plovárna - Umělá inteligence ve výuce

  • Mgr. Jaroslav Dušek
W Z

Číst více

24. dubna 2024, 14:00–17:30

Webinář Specifika práce s dětmi s OMJ v mateřské škole

  • Mgr. Tereza Niková
DC N W Z CS

Číst více

24. dubna 2024, 14:00–17:00

Seminář

  • Mgr. Ivan Hoza

Číst více

24. dubna 2024, 9:00–15:30

Zásobník aktivit učitele cizích jazyků

  • Mgr. Lukáš Heřman

Číst více

24. dubna 2024, 15:00–16:30

Digitální kompetence v pohybu s aplikací Actionbound

  • Mgr. Nikola Kudrnáčová
Z CS

Číst více

24. dubna 2024, 8:30–15:30

Využití ICT ve škole

  • PhDr. Veronika Havelková, Ph.D.

Číst více

24. dubna 2024, 9:00–15:30

Psychohygiena pedagogického pracovníka

  • PhDr. Miroslav Pospíšil

Číst více

24. dubna 2024, 9:00–15:30

Strategie adaptace dítěte v MŠ

  • Mgr. Aneta Hřavová
UU

Číst více